Ku sirupu proti kašlu s brečtanom Mucoplant dostanete HerbalSept lízanky grátis.

Mucoplant sirup proti kašlu s brečtanom je rastlinný liek, ktorý sa používa na uľahčenie vykašliavania pri produktívnom kašli pre dospelých, dospievajúcich a detí od 2 rokov.

Lízanky sú s extraktom z lišajníka islandského, koreňa ibiša lekárskeho a extraktom zo šalviových listov – zmierňujú bolesť, zápal, upokojujú podráždenie hrdla.

 

Pri kúpe Megacéčka dostanete Prospan akut šumivé tablety proti kašlu.

Kombinácia je vhodná pri začínajúcom ale aj dlhodobom kašli. Prospan akut obsahuje ako účinnú zložku výťažok z listov brečtana popínavého, ktorý uvoľňuje hlieny v dýchacích cestách a uľahčuje odkašliavanie. PROSPAN akut sa používa na liečbu akútnych zápalov dýchacích ciest sprevádzaných kašľom a na liečbu chronických zápalov priedušiek. Liek je určený dospelým, mladistvým a deťom od 4 rokov.

Megacecko – výživový doplnok s obsahom vitamínu C, ktorý prispieva k ochrane buniek pred oxidačným stresom, k normálnej tvorbe kolagénu a k správnej funkcii krvných ciev, k správnemu fungovaniu nervového systému, k udržaniu správneho fungovania imunitného systému počas intenzívnej telesnej námahy a po nej, k správnej látkovej premene dôležitej pre tvorbu energie.

 

Pri kúpe komplexu vitamínov skupiny B – Befoli dostanete  magnézium s vitamínom B6 v šumivej forme grátis.

B vitamíny sú vo vode rozpustné látky uložené v malých množstvách v tele. B vitamín predstavuje skupinu veľmi dôležitých vitamínov označovaných B1 – B12. Komplex B vitamínov je pre činnosť organizmu nesmierne dôležitý. Preto je potrebné zabezpečiť ich denný príjem v dostatočnom množstve. Najlepší zdroj B vitamínov predstavuje pestrá a rozmanitá strava.